CREATOLYE COFFEE ACADEMY

 

HAKKIMIZDA

Dijital Reklam ajansı olarak faaliyet gösteren Creatolye Media Works şirketinin kahve sektörüne girmeye karar vermesiyle başlayan hikaye, şirketin bir yatırımcı ile Artisan Kafeterya ve Hizmetleri A.Ş.’yi kurmasıyla devam etti. 

 

Daha sonra proje, Creatölye’nin kreatif ekibi ile “Creatolye Coffee Academy” olarak Ocak 2018 itibariyle faaliyetlerine devam etmiştir.

  • Kahve
  • Sınırsız İnternet
  • Dövme Stüdyosu
  • Ortak Çalışma Alanı
  • Butik
  • Mutfak

Kahveden daha fazlası

Eğitimler, etkinlikler,
ortak çalışma alanı ve daha bir çoğu için …

NE YAPARIZ?

AMACIMIZ

Amacı nitelikli kahve yapmayı öğretmek, insanların kahveyi bilinçli tüketmesini ve seçmesini sağlamak için eğitimler vermek ve onları nitelikli ürünlerle buluşturmak olan Creatolye Coffee Academy, Türkiye’nin ve dünyanın farklı yerlerinden davet ettiği eğitimcileri ve baristaları, kahve severler ile bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

100%

Kahve Severler

100%

Nitelikli Kahve

Yorumlar

MÜŞTERİLERİMİZ BİZİM İÇİN NE DİYOR?

Jennifer Someone
Singer

“I wholeheartedly recommend Xtra Furniture Shop for your repair needs. I have used their services on two sets of jewellery.”

Mark Smith
Businessman

“People have been using natural objects, such as tree stumps, rocks and moss, as furniture since the beginning of human civilization. ”

Amanda Sanchez
Artist

“I wholeheartedly recommend Xtra Furniture Shop for your repair needs. I have used their services on two sets of Sofas.”

BRANDS

OUR PARTNERS