Kahve Eğitimleri

TEMEL KAHVE EĞİTİMİ

Dünyada en çok tüketilen içeceklerden biri olan kahve hakkında temel bilgileri, kahvenin tarihini ve toplanışından bardağınıza gelene kadar geçtiği yolları “Temel Kahve Eğitimi” altında sizlere öğretiyoruz.

Kahve severlerin kahve hakkında pek çok şey öğrenebileceği, Barista adaylarının kariyerlerindeki ilk adımları atmasına yardımcı olabileceği bu eğitimde Creatolye Coffee Academy olarak sizlere en iyisini sunuyoruz.

Profesyonel Kahve Eğitimi

Akademimizde alabileceğiniz temel eğitimin bir adım ötesinde, sizi profesyonel bir “Barista” yapmaya hazırlayan bu eğitimimizde, sizleri pek çok teorik ve pratik eğitimler beklemekte. Kahvenin öğütülmesi, demlenmesi, veya süt seçerken dikkat edilmesi gerekenler dışında, kahve yapımında kullanacağınız makineler, ayarları ve makinelerin temizliği gibi en ince detayına kadar ineceğimiz eğitimlerin sonunda her tezgahın başında harikalar yaratabilecek bir Barista olacaksınız.

Yoğunlaştırılmış Kurlar

Profesyonel Kahve Eğitimimizde yöneleceğiniz ilgi alanlarınıza göre alabileceğiniz yoğunlaştırılmış kurlar ile kariyerinize başlarken bir adım önde olabilirsiniz. Kahve tiplerine göre özel uygulamalar, damlatma ve damping, süt teknikleri ve daha niceleri hakkında yoğunlaştırılmış kurslar için tıklayınız.